چند سالی هستش دولت امارات برای فارسی زبانان اون کشور رادیویی رو باز کرده به نام رادیو شما

من قبلا این رادیو رو از طریق اینترنت گوش می کردم

امروز هوس کردم رادیو شما گوش کنم چند تا اپیکیشن های رادیو های بین المللی رو نصب کردم

اما هر کاری کردم نتونستم همش غیر فعال بود نمی دونم شاید فیلتر کردن توی ایران مه نتونستم گوش کنم

اما خوب خدا  رو شکر با شبکه های رادیوی ترکیه کاری ندارن به جاش نشستم رادیو های ترکیه رو گوش کردم

حیف که توی ایران ما محصور شدیم توی صدا و سیما که به جرات می تونم بگم خود مسئولین صدا و سیما پای برنامه های شبکه های ملی بشینن خودشون خسته می شن

اما توی ترکیه رسانه های ازاد هستن و کلی شبکه رادیو برای سلایق مختلف هستش

انگاری دارم کم کم عاشق ترکیه می شم :)

البته شروع کردم دارم ترکی استانبولی می خونم

یک کانال تلگرامی پیدا کردم با صوت گرامر توضیح می ده از اون گرامر یاد می گیرم و از روی اموزش زبان ترکی نصرت مکالمه گوش می کنم و از طریق شبکه های رادیوی هم خودم رو درگیر این زبان کردم البته به دلیل تبادل فرهنگی  نزدیک داریم کلمات مشابه هم کم نداریم

و البته یک اپ هم پیدا کردم رادیو های اینترنتی ایرانی بود جالب بود چندین شبکه موزیک 24 ساعته فارسی داریم .

برم به بقیه لذت هام برسم

پ.ن : زبان فرانسه هم همچنان دارم می خونم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پروژه اماده متلب روزنوشته های یک مادر Robert کارشناس تولید محتوا- استراتژیست محتوا - محبوبه افتخاری پانوراما طرح مطالب مذهبي و ديني سلامت کودک و نوزاد James بهشت گل اهورا